Produkcja palet drewnianych w Sosnowcu

Produkcja palet i europalet Sosnowiec

Produkcja palet drewnianych

Nie od dzisiaj wiadomo, że europalety stanowią nieodłączny element każdego przedsięwzięcia logistycznego. Dzięki nim jest możliwy szybki transport produktów – i to na większą skalę. Palety drewniane o standardowych parametrach (europalety) sprzyjają też procesowi załadunku i rozładunku. Ma to szczególne znacznie, gdy do przewozu wykorzystuje się transport kombinowany. Sprawny przeładunek ze statku na pociąg czy ciężarówki znacznie ogranicza czas i koszty przewozu.

Specjalnością firmy Narmal jest nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych i artykułów spawalniczych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy szeroką gamę tych palet i opakowań drewnianych. Od stale rosnącej konkurencji odróżniają nas przede wszystkim najwyższa jakość świadczonych usług, orientacja na Klienta i konkurencyjne ceny.

Europalety i palety drewniane na wymiar

Produkcja palet drewnianych w naszej firmie jest realizowana z wykorzystaniem wysokojakościowych surowców oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu gwarantujemy produkty, które odznaczają się nie tylko najlepszymi parametrami, ale również komfortem użytkowania. Oferujemy europalety i palety drewniane na wymiar w szerokim wyborze. Wykonujemy też opakowania drewniane na podstawie rysunków Klienta.

Nasze palety są produkowane z drewna suszonego, fumigowanego i niesuszonego. Współpraca z naszą firmą to gwarancja szybkiej realizacji zleceń, wysokiej jakości wykonania i – co szczególnie istotne – przystępnych cen.

Zachęcamy do składania zamówień!