O firmie

img

Hurtowania budowlana Narmal

artykuły budowlane, chemia budowlana

Hurtownia budowlana Narmal z Sosnowca dostarcza Klientom artykuły niezbędne do budowy i wykończenia domu mieszkalnego, budynku gospodarczego lub przemysłowego. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzebujecie do realizacji inwestycji.

SKONTAKTUJ SIĘ

Proponujemy zarówno podstawowe materiały budowlane, jak i artykuły elektryczne czy artykuły malarskie. W sprzedaży mamy preparaty chemiczne do impregnacji i uszczelniania, farby w szerokim zakresie rodzajów i kolorów oraz artykuły metalowe złączne.

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do materiałów budowlanych. Sprzedajemy również artykuły dla ogrodników – narzędzia dla amatorów i profesjonalistów oraz nasiona traw i ziemię. Asortyment obejmuje też profesjonalne artykuły dla spawaczy, między innymi druty, elektrody, okulary i maski spawalnicze.

O firmie

Jako hurtownia budowlana w Sosnowcu rozpoczęliśmy działalność w 1996 roku. Byliśmy wówczas jednym z wielu mniejszych przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą hurtową i detaliczną. W ciągu ponad dwudziestu lat działalności zdobyliśmy zaufanie Klientów, stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerów handlowych oraz poszerzyliśmy działalność firmy. Przyczyniło się to do osiągnięcia przez naszą hurtownię budowlaną z Sosnowca stabilnej pozycji rynkowej. Zyskaliśmy również opinię rzetelnego i solidnego dystrybutora. Aktualnie w magazynie mamy około 20 tysięcy pozycji i sukcesywnie powiększamy asortyment, słuchając sugestii naszych Klientów.

Zasady współpracy

Ofertę kierujemy do firm produkcyjnych, usługowych oraz odbiorców indywidualnych. Dzięki elastycznemu podejściu oraz otwartości na propozycje wysuwane przez zamawiających zdobyliśmy wielu zadowolonych Klientów, z którymi utrzymujemy długoletnią współpracę. Starając się docenić oddanie naszych stałych odbiorców, przygotowaliśmy dla nich dogodne warunki współpracy. Zapewniamy im szereg udogodnień – od upustów cenowych i telefonicznej realizacji zamówień po przedłużone terminy płatności.