Blog

Narmal wpis blogowy

Przygotowujesz się do remontu lub budowy domu? Sprawdź, jakie produkty oferuje hurtownia Narmal!

Budowa domu od podstaw, a także jego gruntowny remont, wiążą się z mnóstwem spraw do załatwienia. Wyzwanie to poprzedzone jest zwykle kupnem odpowiednich produktów, surowców i materiałów, które pozwolą przekształcić naszą wizję w rzeczywisty projekt. Jeśli czekają Cię prace remontowe, sprawdź, jakie produkty możesz znaleźć w hurtowni Narmal.

Najpierw masa

Po wykopaniu fundamentów oraz przygotowaniu zbrojenia, nadszedł czas na wylanie betonu. Są to pierwsze czynności, jakie należy wykonać stawiając budynek ,od ,zera”. Po tym etapie możesz przejść do stawiania konstrukcji podziemnych — wznoszenia ścian fundamentowych oraz wyprowadzania instalacji. Do tego celu przydatne będą pełne bloczki betonowe, keramzytobetonowe oraz silikatowe na zasypanie fundamentów i wylewanie podłogi. Produkty te można znaleźć w hurtowni Narmal. W naszej ofercie dostępne są także grunty wysokiej jakości, które pozwolą na zamknięcie pierwszego etapu budowy. 

Wersja alfa

Do kolejnych prac budowlanych zalicza się prace nad izolacją, prace konstrukcyjne, stawianie ścian nośnych oraz wszelkie inne prace murarskie. Prace na tym etapie od zewnątrz zwieńcza gotowy dach. Potrzebne stropy i akcesoria dla murarzy można znaleźć w naszej hurtowni w Sosnowcu.

Pora zająć się robotą ,,od środka” — czeka Cię montaż instalacji elektrycznych, sanitarnych i gazowych, a także prace związane z posadzkami i tynkami. To również odpowiedni moment na docieplenie elewacji. Jeśli Twój projekt przewiduje balkon, to na tym etapie wskazany jest montaż balustrad balkonowych. Na zewnątrz należy zamontować jedynie rolety i parapety. Wszelkie folie izolacyjne, styropiany oraz pozostałe narzędzia ułatwiające prace remontowe, są dostępne w hurtowni przez cały rok. 

Ostatni szlif

Na tym etapie przygotowujesz powierzchnie — szpachlujesz ściany oraz kładziesz płytki. Twoje ściany dzięki pociągnięciom pędzla zyskują nowy wygląd. To również czas na instalację gniazdek, urządzeń grzewczych oraz pozostałe prace wykończeniowe.

Hurtownia Narmal oferuje artykuły malarskie, tj. pędzle, wałki i farby, a także artykuły elektryczne — gniazdka, wtyczki, lampy, przewody, które pozwolą na wykończenie Twoich pomieszczeń.

Niezależnie od tego, czy czeka Cię budowa domu ,,od zera” czy przymierzasz się do większych i mniejszych prac remontowych, hurtownia Narmal oferuje produkty, które są niezbędne na każdym etapie budowy. Chcąc zaoszczędzić czas oraz koszty, możesz zrobić zakupy w jednym miejscu i przystępować do działania.

Dodatkowo, mając gwarancję dobrych produktów, inwestycja przebiegnie sprawniej i szybciej, oszczędzając wykonawcom niepotrzebnego stresu.